Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie o zasady forum
Robercie,pisałeś na FB,że to forum jest inne.Możesz przybliżyć trochę zasady ?
Odpowiedz
Cześć.
Nie ma zasad.
Potrzebujesz pomocy - piszesz.
Trzeba załączyćv tutorial, zdjęcie, plik  - bez problemu można to zrobić.
Chcesz swój własny wątek utworzyć lub dział - proszę bardzo (napisz do mnie o jakiej nazwie ma być)
Chcesz pobrać  lub podzielić sie materiałami - nie ma problemu.
Możesz użyć zewnętrznych linków lub dodać jako załącznik.
Pliki rar i zip można przesyłać do wielkości 50 Mb ( w razie potrzeby można zwiększyć wielkość przesyłanych plików)
Masz ochotę pochwalić lub polecić inne strony z ciekawymi filmami, materiałami - nie ma problemu.
Chcesz pisać bez rejestracji - nie ma problemu.
Możesz oceniać wątki, posty - jesli ci sie spodobał temat lub podane rozwiazanie.
Potrzebujesz nowy dział dla programu - zostanie utworzony ( nie tylko graficzne - poza polityką i religią)
Chcesz tworzyć ankiety - proszę bardzo (Dla zarejestrowanych - ale odpowiadać w nich mogą wszyscy)
Jedynie  wulgaryzmy i obrażanie innych będzie usuwane.
Generalnie forum jest oparte na playliście z mojego kanału YT, to początkowy zarys.
Ma służyć pomocą i w zdobywaniu wiedzy o programach, technikach , którymi sie zajmujemy lub chcemy poznać.
Ale nie jak to było z każdym forum że administrator wszystko robił.
Po prostu daje możliwość udzielenia pomocy (sam pomogę także) a także jej uzyskania.
Oddaje do dyspozycji miejsce gdzie można czuć się swobodnie, bez ograniczeń jakie narzucaja fora i portale.
Odpowiedz
piękne dzięki,podoba mi się taka forma .
Odpowiedz
To mam pytanie -mam jakiś problem np. w Affinity Designer,czy można utworzyć nie wiem temat, wątek gdzie zapytam jak to zrobić,poproszę o pomoc ?
Odpowiedz
Dział grafika bitmapowa - Affinity Photo
http://brygadapancarza.pl/forumdisplay.php?fid=15
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości